مقاله بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور مقاله بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور

دسته : حسابداری

فرمت فایل : word

حجم فایل : 207 KB

تعداد صفحات : 13

بازدیدها : 434

برچسبها : بازارهای نو ظهور قیمت گذاری دارایی سرمایه ای

مبلغ : 10000 تومان

خرید این فایل

مقاله بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور

دانلود ترجمه مقاله Pricing emerging market stock returns بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور

مقاله دانلودی حاضر که جهت استفاده در دروس حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد کاربرد دارد؛ ترجمه ی مقاله Pricing emerging market stock returns با عنوان فارسی بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور می باشد که در فرمت ورد قابل ویرایش همراه با متن اصلی مقاله تهیه گردیده است.

چکیده

این مقاله چگونگی تاثیرگذاری مدل های جهانی بر قیمت گذاری متقابل بازده سهام در بازارهای نوظهور در سالهای اخیر را مورد بررسی قرار می دهد. ما از آزمون کان استفاده کردیم. نتایج ما نشان می دهد که مدلهای شرطی و عوامل ارزی عملکرد بهتری نسبت به مدلهای غیر شرطی و مدلهای تک عاملی داشته و تفاوت هایی در مدلها در مجموعه دو دوره از داده های ما وجود دارد. پیامد مهم این مقاله برای سرمایه گذاران بین المللی این است که هیچ یک از نتایج ما هنگامی که ما به صورت نادرست به تخصیص مدل و همچنین استفاده از مدلهای جایگزین که خصوصا برای تکمیل مدل CAPM استفاده می کنیم، اهمیت ندارد.

کلمات کلیدی: بازارهای نو ظهور، قیمت گذاری دارایی های سرمایه ای

بازده سهام قیمت گذاری شده در بازارهای نو ظهور

در این مقاله به بررسی تاثیر مدل های جهانی در قیمت گذاری مقطعی بازده سهام بازارهای نوظهور در دوره پس از آزادسازی پرداختیم. ما هشت مدل قیمت گذاری خطی دارائی های سرمایه ای را در زمینه سرمایه بازارهای نوظهور بر اساس داده های مربوط به دو دوره (2001-1995 و 2008-2002) را در نظر گرفتیم. ما از رویکرد رگرسیون مقطعی فاما و مکبث برای محاسبه عملکرد مدلها استفاده کردیم. ما به آزمون کان و همکاران برای احتمال عدم تشخیص مدل مراجعه کردیم. ما فهمیدیم که به صورت عددی مدلهای شرطی و عوامل ارزی عملکرد بهتری نسبت به مدلهای غیر شرطی و تک عاملی دارند. تفاوت گسترده ای در تخمین R2 مقطعی در هشت مدل وجود دارد. ما فهمیدیم که بعضی تفاوتها در دو دوره ما با عملکرد بهتر مدلها در دوره اول همراه است و عوامل ارزی نقش مهمی در دوره دوم ایفا می کنند. به هر حال هیچ یک از نتایج ما معنی دار نیستند هنگامی که ما در تشخیص مدل به خطا رفته و هیچ عملکرد مشخص تری در CAPM جهانی وجود ندارد. عدم معنی داری آماری ناشی از تنوع نمونه گیری زیاد و مهم بودن تشخیص هر نتیجه معنی دار به علت تنوع نمونه گیری در آزمون آماری می باشد. اهمیت این مقاله برای سرمایه گذاران بین المللی در بازارهای نوظهور برای قیمت گذاری بین المللی دارائیها (برای مثال در تخصیص دارائی جهانی و کاهش خطر برای پرتفولیوهای ریسک دار) این است که هنگامی که ما عدم تشخیص مدل احتمالی را کنترل می کنیم ، بر اساس کار کان و همکاران، هیچ یک از مدلها عملکرد بهتری نسبت به مدل CAPM جهانی ندارند.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید